YAZICI RESETLEME NEDİR?

Yazıcı Reset Ne Demektir?Yazıcı Resetleme Nedir

Yazıcı reset, yazıcının tam performans çalışmasını sağlar. Yazıcı resetleme işlemi, yazıcı toner dolum işlemindeki maliyeti aza indirmektir.
Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ya da herhangi bir yerde samsung ve xerox yazıcı kullanıyorsanız ve yazıcınıdan daha fazla performans bekliyorsanız yazıcı chip resetleme programı kullanabilirsiniz.

Bizden aldığınız fix yazılımlar, sizi her toner dolum sırasında chip almaktan kurtacaktır.Yazıcı Resetleme Yazılımı Ne İşe Yarıyor?

Fix Yazıcı’dan aldığınız yazıcı sıfırlama yazılımları, hem yazıcınızdan aldığınız çıktı miktarını artırır hem de her toner dolum sırasında değiştirmek zorunda olduğunuz chip’in masrafından kurtarır. Tonerlere, yazılımsız da dolum yapılabilir ama chipleri pahalı olduğundan dolayı maliyeti artacaktır. Ondan dolayı müşterilerimize sitemizde satışa sunduğumuz yazıcı resetleme yazılımlarını öneriyoruz.


Yazıcı Resetleme Tam Olarak Ne Yapıyor?

Yazıcınızdaki tonerin içinde 4 demirden oluşan bir chip(çip) bulunmakta. Bu chip, her toner dolum işleminden sonra yenilenmek zorunda. Yazıcı toner chip resetleme programı, bu chipin okunmasını(makine tarafından görünmesini) engelliyor ve böylece yazıcınız "toneriniz bitti" uyarısını vermiyor. Yani yazıcıyı resetlendikten sonra her seferinde chip almak zorunda kalmıyorsunuz. Chip maliyeti olmadan sürekli dolum yaptırıp makineyi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bizden aldığınız yazılımlar yazıcıyı garanti dışı bırakmıyor. Fix yazılım yükledikten sonra makinenin ömrü kadar sınırsız kartuş-toner dolum yaptırabiliyorsunuz.


Bir sonraki "Yazıcı resetleme nasıl yapılır?" makalemizde yazıcıya nasıl reset atılır sorusunun cevabını yanıtladık. Makaleyi okumak için yukarıdaki cümlede bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Yazar:

Yazıcı Resetleme Nedir? Makalesi Hakkında Yorum Yapın: